Kouzelná jóga pro děti

Přijďte vyzkoušet dětskou jógu, která je kouzelná. Přenese děti do světa fantazie, kde vše je možné.

Jóga je radost. Pomáhá dětem lépe vnímat své tělo a emoce. Jógové cvičení působí současně na správné držení těla, sílu, pružnost, rovnováhu, soustředěnost, sebevědomí i vůli.

Cílem není precizní provedení jednotlivých pozic nebo absolutní koncentrace jako u hodin klasické jógy pro dospělé. Jóga je především legrace a zábava. V hodinách kouzelné jógy se děti vypraví do světa fantazie pomocí nejrůznějších příběhů, které společně předvádíme. Jednotlivé cviky (jógové pozice) se promítají do příběhů nebo básniček, v hodinách také běháme a divočíme.

Kouzelná jóga je rozdělena podle věku dětí.

děti 3-5 let, děti 6-8 let, děti 9-11 let

 

Kouzelné jóga hrátky pro rodiče s dětmi

Tento kurz je vhodný pro děti od ukončeného prvního roku do 2,5 let.

Přijďte si protáhnout tělo se svými dětmi a staňte se zároveň na chvíli sami dítětem. Pravidelné cvičení a společný pohyb upevňují vzájemný vztah rodičů a dětí.

Děti se učí zábavnou formou koordinaci pohybu v rytmu básniček a písniček, které si snadno zapamatují. V lekci se setkávají se svými vrstevníky a společně se zapojují do jednoduchých kolektivních her. Jemné, houpavé pohyby, rytmické říkanky a hudba napomáhají k uvolnění a dobré náladě. Rodiče se také protáhnou a posílí problematické partie. Průběh hodiny se vyvíjí v závislosti na potřebách malých jogínů.:-)

Kouzelná jóga v kavárně Světnička

Pro rodiče příjemné posezení u kávy nebo dobrého čaje a pro děti mezitím v dětském koutku kavárny lekce dětské jógy.

Přijďte vyzkoušet dětskou jógu, která je kouzelná. Přenese vaše děti do světa fantazie, kde vše je možné. Kouzelná jóga je určena všem dětem, kteří mají rádi daleké cesty, zvířátka a legraci.

Cílem není precizní provedení jednotlivých pozic nebo absolutní koncentrace jako u hodin klasické jógy pro dospělé. Jóga je především legrace a zábava.

Kavárna Světnička, Korunní 24, Praha www.kavarna-svetnicka.cz