O mně


Ahoj děti,

jmenuji se Kristina, jsem maminka dvou holčiček Karolínky a Nikolky a jsem lektorkou dětské jógy. Ráda bych Vás pozvala na dětskou jógu, která je kouzelná. Přenese vás do světa fantazie, kde vše je možné. Kouzelná jóga je určena všem z vás, kteří máte rádi daleké cesty, zvířátka a legraci.

V našem světě budeme podnikat různé dobrodružné výpravy – poletíme k moři, kde si zahrajeme fotbal s krabi; vypravíme se na louku do světa broučků; poletíme do vesmíru, do džungle nebo na daleké ostrovy a třeba až do Austrálie. Budeme potkávat obyčejné i neobyčejné kamarády (kobry, lvi, psi a kočky, ale taky květiny, víly a hory).

Budeme se učit hodně věcí, plavat, surfovat, řídit auto, loď i horkovzdušný balón, stavět stan, potápět se, staneme se rybou nebo krabem a poletíme třeba i na orlovi. Budeme taky dýchat (čichat, foukat…) a odpočívat. Zkusíme jen tak chvíli ležet a uvědomit si, co jsme zažili a jak se cítíme.

Budete mi pomáhat a já se budu učit od Vás, protože Vy děti jste jóga a vaše fantazie nezná hranic.

A to se mi na tom moc líbí.

Těším se na Vás. 

Jógu vnímám jako cestu k vnitřnímu klidu a harmonii. Více než deset let se jí sama věnuji, vyzkoušela jsem různé druhy jógy, při kterých mě provázeli mí oblíbení učitelé. Díky mým dvěma dětem jsem se potkala s dětskou jógou a zamilovala se do ní.

Těší mě vytvářet prostor, kde si děti mohou uvědomit, kým jsou. Vymýšlet nové věci, dávat prostor vlastní fantazii a tvořivosti, hrát si a divočit.

Vzdělání a kurzy:

  • Seminář pro cvičitele jógy s dětmi I., Česká asociace dětské jógy
  • Seminář pro cvičitele jógy s dětmi II., Česká asociace dětské jógy
  • Úvod do jógové terapie dětí, Česká asociace dětské jógy
  • Getting strated in Kids Yoga with Jamie from Cosmic Kids